euroland
Дитячий садок "Євроленд" » ЧАСТІ ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ЧАСТІ ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

1. Яка ціна навчання?
Вартість навчання у Яслах-садку «Євроленд» складає 222 000 гривень за навчальний рік (за 9 місяців), вступний внесок 8000 грн.
У нашому садочку діє програма «Гроші ходять за дитиною» (призупинено на час воєнного стану). Це означає, що Управління освіти Святошинського району м. Києва частково компенсує витрати на навчання дитини, якщо її батьки або сама дитина зареєстровані в м. Києві. Така сума часткової компенсації у 2021 році складала 4036 гривень на місяць.Оплата навчання2. Де ви знаходитесь?
Ясла-садок «Євроленд» знаходиться на вул. Литвиненко-Вольгемут, 4-А м.Київ (Борщагівка, недалеко біля ринку Дніпро).

3. Яка матеріально-технічна база?
Ясла-садок «Євроленд» має:
- власну будівлю понад 4000 кв.м;
- власну огороджену територію 0,9 га з ігровими майданчиками для кожної групи;
- власну кухню;
- басейн;
- спортивну залу;
- хореографічну залу.

4. Який щоденний розпорядок дня?


5. Які сучасні методики навчання використовує садочок?
Ясла-садок «Євроленд» використовує у своїй діяльності багато різних методик навчання, зокрема:
• раннє читання за методикою Л.В. Шелестової;
• мнемотехніка (або мнемоніка, з грецької «mnemonikon» - мистецтво запам’ятовувати) - це сукупність прийомів та способів, які спрощують запам’ятовування і збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення штучних асоціацій;
• англійська мова (кожного дня);
• логопедичний супровід;
• нейрогімнастика - активує природні механізми роботи мозку за допомогою фізичних вправ та розвиває взаємодію тіла та інтелекту;
• ментальна арифметика - навчає дитину швидко рахувати усно, тобто подумки;
• методика Нікітіних - ранній різнобічний розвиток дітей, який полягає у створенні навколишнього середовища, що сприяє всебічному розвитку та максимальній свободі дітей у творчості та навчанні;
• методика Кюїзенера (палички Кюїзенера) - дозволяє «через руки» дитини формувати поняття числової послідовності, складу числа, відношень «більше – менше», «право – ліво», «між», «довше», «вище» і багато іншого. Ця методика сприяє розвитку дитячої творчості, дрібної моторики, сприйняття, уваги, розвитку фантазії і уяви, пізнавальної активності, наочно-дієвого мислення, просторового орієнтування, комбінаторних і конструкторських здібностей;
• методика Домана - для раннього розвитку ясельних груп.

6. Розкажіть про басейн в садочку та як часто діти його відвідують?
Ясла-садок «Євроленд» має власний басейн розміром 10 х 8 м, глибиною: для найменших діток - 60 см; старших діток - 90 см. Також басейн обладнаний переодягальнями та душовими кабінками. Діти відвідують басейн 3 рази на тиждень по 30 хвилин. З дітками займається тренер з плавання.

7. Розкажіть про часткову компенсацію від держави на оплату за навчання для киян?
У нашому садочку діє програма «Гроші ходять за дитиною» (призупинено на час діє воєнного стану). Це означає, що Управління освіти Святошинського району м. Києва частково компенсує витрати на навчання дитини, якщо її батьки або сама дитина зареєстровані в м. Києві. Така сума часткової компенсації у 2021 році складала 4036 гривень на місяць.

8. Знижки на навчання в яслах-садку"Євроленд":
1. Знижка 10% для кожної дитини, якщо навчаються в яслах-садку «Євроленд» або ліцеї «Євроленд» двоє дітей з однієї сім’ї.
2. Знижка 15% для кожної дитини, якщо навчаються в яслах-садку «Євроленд» або ліцеї «Євроленд» троє і більше дітей з однієї сім’ї.
3. Знижка 15% учням ліцею при умові навчання в інших підрозділах університету їхніх рідних братів чи сестер.
4. Знижка 10% учням ліцею , якщо їхні рідні є випускниками ліцею або університету.
5. Дітям осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та операції об'єднаних сил 25%.

Телефон: +38 (095) 270-34-41
Call-центр: +38 (044) 334-43-14
Адреса: Київ, вул. Литвиненко-Вольгемут, 4-А