euroland
Дитячий садок "Євроленд" » Інформация » Малята "Євроленду" щодня плавають в нашому басейні

Малята "Євроленду" щодня плавають в нашому басейні

Малята "Євроленду" щодня плавають в нашому басейні

На вулиці спека, а малята ясел-садку "Євроленд" насолоджуються щоденними плаваннями в нашому басейні.

Заняття в басейні входять до цілорічної розвивальної програми "Євроленду". Плавання не тільки дуже подобається діткам, є приємним і захопливим заняттям, але надзвичайно корисне для фізичного та психічного розвитку:

- Заняття плаванням позитивно впливають на когнітивні здібності, вчать тайм-менеджменту та розвивають командний дух й здорову жагу до перемог;

- Плавання позитивно впливає на фізичний розвиток дитини: формує м’язи та правильну поставу, розвиває витривалість та значно покращує координацію та орієнтування у просторі (відчуття свого тіла). При цьому травматичність знижується практично до нуля через зниження навантаження на суглоби завдяки підтримці води.

- Час, проведений у басейні, може допомогти вашій дитині поліпшити координацію та рівновагу.

- Плавання – це складнокоординаційний вид спорту, тобто нашому мозку треба докласти неабияких зусиль для того, щоб вивчити новий рух або цілу зв’язку. Це стимулює розвиток нових нейронних зв’язків, прискорює мислення й робить нас дійсно розумнішими.

Реєструйтеся на День відкритих дверей 7 СЕРПНЯ до ясел-садку "Євроленд" на https://e-u.com.ua/euroland
Call-центр: (044) 334-5304, (050) 356-0245.

В нашому садку діє програма "гроші ходять за дитиною", державна програма сплачує 45% місячної оплати за дитину мешканців міста Києва.
 

Веб-майстер Анопрієнко Артем